Apie "FASMA" | Fasma
[[you need flash player]] [[click here]]

Apie "FASMA"


Mūsų vizija - priartinti prie kiekvieno žmogaus sveiko gyvenimo sampratą, siūlant įvairaus asortimento grūdinius produktus, kurie suteiks žvalumo, energijos ir džiaugsmo mūsų pirkėjams.
Mūsų misija - gaminti sveikus, skanius produktus iš Lietuvoje užaugintų grūdų.

Esame viena iš didžiausių grūdinių ir ankštinių kultūrų perdirbimo, kruopų ir dribsnių gamyba užsiimančių įmonių. Esame tie, kurie vykdome didmeninę prekybą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mūsų įmonės pagrindinė veikla - kruopų ir dribsnių gamyba, bet šalia to mes gaminame kombinuotus pašarus, bei užsiimame mažmenine ir didmenine jų prekyba. Taip pat galime suteikti fasavimo, logistikos, grūdų saugojimo ir pašarų gamybos paslaugas. Dar viena iš įmonės vykdomų veiklų - čiužinių ir pagalvių gamyba iš grikių lukštų, kurių vis daugiau atsiranda lietuvių šeimose. Sigito Krivicko įmonė „Fasma“ įkurta 1991 metais. Mes nesigiriame, bet konstatuojame, kad esame viena iš nedaugelio Pabaltijo įmonių, gaminančių kruopas ir dribsnius.Veiklą pradėjome prekiaudami grūdiniais produktais, vėliau juos fasuodami, o galiausiai patys juos ir gamindami. Galime pasidžiaugti, kad verslo idėjas užauginame tarsi grūdelius, perdirbame, o galiausiai supakuojame ir pateikiame į rinką.

Šiuo metu įmonėje dirba virš 60 kvalifikuotų darbuotojų, kurių pagrindinis tikslas - savo darbu užtikrinti įmonės  stabilią ir kokybišką veiklą, atsispindėsiančią pagaminamos produkcijos paklausumu. Mūsų įmonė yra vidutinio dydžio gamybos įmonė, kas užtikrina pastovų gamybos procesą ir lankstumą kainų politikoje. Reguliarios investicijos į gamybos modernizavimą leidžia pastoviai gerinti įmonės gaminamos produkcijos kokybę, o naujų įrengimų pagalba nuolat plečiamas gaminių asortimentas. Didėjant gamybos apimčiai įmonė kasmet atranda vis naujas rinkas, kur realizuoja savo produkciją. 2010 metų naujovė - greito paruošimo kruopų linija „Nature“, kurią sudaro 5 rūšys kokybiškų, ypatingų savybių turinčių kruopų.  Šiuo metu įmonė siūlo platų įvairių kruopų ir dribsnių asortimentą, grikių lukštų pagalves ir čiužinius, kombinuotuosius pašarus ūkio gyvuliams ir paukščiams.

Gyvenimas – vertybė, kurią turime tausoti, būdami sveiki, žvalūs ir darbingi. Aktyvus gyvenimo tempas mus įpareigoja rūpintis sveikata ir aprūpinti savo organizmą būtinomis medžiagomis. Todėl didžiąją mūsų raciono dalį turi sudaryti grūdinių kultūrų produktai, nes jų vartojimas yra visokeriopai naudingas.

Įmonės kokybės politika PDF

Mieli pirkėjai ir klientai, mes esame ir dirbame tam, kad ant mūsų visų stalo garuotų kvapnūs, sveiki, lietuviški ir visokeriopai naudingi mūsų kūnams ir sieloms patiekalai!